Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Vzhledem k předpisům covid-19 je náš showroom otevřen pouze na schůzku


1952 Porsche 356 Pre-A

Porsche 1952 Pre-A z roku 356 je zajímavým modelovým rokem, protože označuje změnu z děleného čelního skla na ohnuté. To byla charakteristika raných modelů Pre-A. Pokud jste vždy chtěli mít Porsche 356 Pre-A, jste na správném místě pro informace. Pokud kupujete 1952 356 Pre-A, je důležité si uvědomit, že se jedná o staré auto; mnohé z nich nejsou vhodné jako každodenní řidiči. Je také důležité si uvědomit, že náklady na restaurování jsou velmi vysoké, takže je vždy nejlepší hledat auto, které je v nejlepším možném stavu, jaký si můžete dovolit.

Hledáte-li koupit klasický Porsche?

Pokud máte zkušenosti a máte v plánu obnovit si sami Porsche, je třeba vzít v úvahu model Porsche 1952 Pre-A z roku 356 ve špatném až poctivém stavu. Ať už hledáte nález stodoly, projekt obnovy, který byl opuštěn, nebo příklad, který je ve stavu mincovny, profesionálové z ER Classics by vám při zahájení vyhledávání rádi poskytli důvěryhodný zdroj.

Porsche Classic Cars na prodej