Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Vzhledem k předpisům covid-19 je náš showroom otevřen pouze na schůzku
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Jaguar F-Type

Jaguar F-Type je dvoumístný sportovní vůz od 2013, vyrobený britským výrobcem automobilů Jaguar Land Rover pod značkou Jaguar. Design je založen na zkráceném XK kabrioletu. Je duchovním nástupcem slavného typu E. Je také náhradou za Jaguar XK. Auto bylo původně vydáno jako dvoudveřový měkký horní kabriolet, s 2-door fastback kupé verze později v 2013.

Jaguar Classic Cars na prodej

Koncept typu F
F-Type byl představen na autosalonu Detroit v lednu 2000. Byl to dvoumístný roadster s motorem 3.0 V6 sedanu typu S. Geoff Lawson pracoval na vývoji automobilu, ale náhle zemřel v 1999u. Projekt pokračoval Ian Callum. Tento projekt byl rychle zrušen, ale později byl oživen.

Kabriolet typu F
Kabrioletová verze modelu Jaguar F-Type byla poprvé představena v Sundance v Londýně, následovala prezentace na autosalonu v Paříži v 2013u.

Kupujete typ Jaguar F?

Kupé typu F
Verze kupé byla představena během autosalonu v Los Angeles v roce 2013 (F-Type R Coupé) a tokijského autosalonu v roce 2013, poté následovala výroční cena Jaguar Academy of Sport 2013. Vůz se začal prodávat na jaře 2014. Představené modely jsou F-Type (340 k), F-Type S (380 k) a F-Type R (550 k).

Typ SVR
Na autosalonu v Ženevě v březnu 2016 představil Jaguar model SVR typu F. Auto má stejný 5.0-litrový přeplňovaný motor V8 V8 S a R, ale s 567 hp při 6500 ot / min. Auto jede z 0 na 100 km za hodinu v 3.5 sekundách a má nejvyšší rychlost 322 km za hodinu. Převaděč může dosáhnout pouze 194 km za hodinu.

Jaguar F-Type

E & R Classics, váš specialista na Jaguar Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Jaguar F-Type u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařovací a interiérové ​​postupy pro váš vůz typu Jaguar F-Type
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Kompletní restaurování vašeho vozu typu Jaguar F-Type
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země