Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Vzhledem k předpisům covid-19 je náš showroom otevřen pouze na schůzku
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Jaguar XJ6

Jaguar XJ6 se objevil během několika generací série Jaguar XJ. První generace trvala od roku 1968 do roku 1992. XJ6 představoval šestimístný válec. Auto mělo podobné přístrojové desky ve srovnání s předchozími Jaguary. Auto bylo představeno v září 1968. Auto bylo popisováno jako „nejlepší Jaguar vůbec“ během reklam v televizi. XJ6 zažil vysokou poptávku, což vedlo k tomu, že se Jaguar snažil držet krok s produkcí. Z tohoto důvodu se na voze Jaguar XJ6 objevily některé problémy týkající se kvality vozu na začátku.

Jaguar Classic Cars na prodej

V říjnu představil Jaguar druhou generaci XJ6. Nový XJ6 vypadal mnohem moderněji ve srovnání s XJ6 z první generace. Vůz zahrnoval hranatější design a obdélníkové světlomety. XJ6 také přišel v luxusnější verzi, jmenovitě Daimler nebo “Vanden Plas” verze. Verze Daimler obsahovala věci jako chromované detaily a více kůže v interiéru. Mechanika vozu se nelišila od původní verze.

Koupě Jaguar XJ6?

Jaguar dal XJ6 facelift. Karoserie automobilu se stala více kulatou a vůz dostal například dvojité světlomety a revidovaný motor AJ16. S touto verzí se kvalita výroby Jaguar zvýšila. Ve třetí generaci, od roku 2003 do roku 2009, se XJ6 vrátil znovu. Vůz však nyní obsahoval motor V6. Podvozek vozu byl většinou vyroben z hliníku.

Jaguar XJ6

E & R Classics, váš specialista na Jaguar Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Jaguar XJ6 u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařovací a interiérové ​​postupy pro vaše auto Jaguar XJ6
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Kompletní restaurování vašeho vozu Jaguar XJ6
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země