Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Vzhledem k předpisům covid-19 je náš showroom otevřen pouze na schůzku
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Jaguar XJS

Jaguar představil XJ-S v roce 1975, který fungoval jako nástupce Jaguar E-Type. Design a vývoj vozu vedl William Heynes. První řada zahrnovala motor V12 s možností volby mezi manuální nebo automatickou převodovkou. Auto zrychluje z 0 na 97 km / h za 7.6 sekundy a má maximální rychlost 230 km / h. XJ-S byl vypuštěn během palivové krize. Podložky za okny vedly k tomu, že německé úřady odmítly souhlas s XJS. To vedlo ke skutečnosti, že každý německý kupující musel získat silniční schválení pro každé jednotlivé auto.

Jaguar Classic Cars na prodej

Druhá řada Jaguar XJ-S byla vyrobena v letech 1981 až 1991 a zahrnovala několik změn ve srovnání s první řadou. XJ-S byl přejmenován na XJ-S HE kvůli motoru s vysokou účinností V12. Motor měl za následek mnohem lepší spotřebu paliva a výkon byl zvýšen na 295 hp (263 hp v Severní Americe). Také bylo provedeno několik změn v exteriéru a interiéru vozu, například kola z pěti paprsků z lehké slitiny a chromové vložky v horní části nárazníků.

Koupě Jaguar XJS?

Třetí řada XJS byla zahájena v roce 1991. Opět bylo provedeno několik změn, jako jsou zvětšená zadní boční okna. Buttresses zůstal, protože návrhář Geoff Lawson popisoval je jako součást charakteru auta. Vůz dostal nový motor a převodovka dostala aktualizaci. XK8 se stal nástupcem XJS po několika letech.

Jaguar XJS

E & R Classics, váš specialista na Jaguar Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář

Jaké jsou výhody nákupu vozu Jaguar XJS u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařovací a interiérové ​​postupy pro vaše auto Jaguar XJS
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Kompletní restaurování vašeho vozu Jaguar XJS
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země