30. května (Corpus Christi) SHOWROOM OPEN - neděle 2. června CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (10:00-14:00)


Ernst van Kempen

Jmenuji se Ernst van Kempen, mezinárodní prodejce E&R Classics. V minulosti jsem absolvoval školení Marketing a komunikace, kde jsem v posledním roce absolvoval stáž ve společnosti Auto Elektro. Po praxi jsem zde začal pracovat a věnoval jsem se drobným technickým pracím a marketingovým pracím.

Po tomto období jsem pracoval 8 let v Autocentru Waalwijk jako prodejce mladých ojetých vozů. Tam jsem zjistil, že prodej je moje vášeň. Proto jsem po zaměstnání v Autocentru Waalwijk nastoupil na 2 roky jako obchodník u specialisty Mercedes-Benz v Moergestelu. Poté jsem další 4 roky pracoval pro Autoservice van Eersel ve Waspik. V E&R Classics pracuji již mnoho let jako prodejce krásných klasických vozů, které nabízíme.

Moje první auto byl černý Fiat Tipo z roku 1997, který jsem si koupil, když mi bylo 19 let. Miloval jsem mít vlastní malé auto, protože vám dává pocit svobody. Používal jsem ho jako každodenní auto, ale také jsem s ním jezdil do Francie na dovolenou. Jít za přáteli, kteří bydleli o něco dál, nebyl žádný problém, protože jsem teď mohl jít, kam jsem chtěl. Sám jsem se postaral o drobnou údržbu a dal do ní i navigaci a mlhovky. Rád jsem s tím pracoval.

Mým vysněným autem je BMW 1990 z roku 850 ve stříbrně šedé barvě s černým interiérem.

Předpokládejme, že jste museli někoho odvézt. Kdo by to byl a proč?
Rád bych svezl Adriana van Hooydonka. Van Hooydonk je dlouhodobě zodpovědný za design BMW, Rolls-Royce a Mini. Myslím, že je hezké vidět, že Holanďan má na starosti tyto značky aut na tak vysoké úrovni. Kromě toho, že určuje aktuální design, vím, že vlastní i několik klasických aut. Takže dost o čem mluvit.

Jaká je vaše nejlepší vzpomínka na auto?
To bude nepochybně moje úplně první jízda vlastním autem na jih Francie. Jízda v noci, špatné počasí, ztracené v Paříži kvůli objížďce, zpoplatněné silnice, zvlněný francouzský venkov, když vyšlo slunce... Zažijte téměř vše v jedné jízdě. Pocit svobody jet, kam chcete, co dostanete s (klasickým) autem, se nedá srovnat.

Proč je pro vás pracovní den v E&R Classics tak zábavný?
Každý den pracujte s produktem nadšence: klasickými vozy. Rozmanitost lidí, kteří k nám přicházejí, je obrovská, ale všichni mají jedno společné, všichni jsou nadšenci do klasických aut. Navést každého ke koupi klasického vozu je skvělá zábava. Vzhledem k široké nabídce klasiky, kterou zde máme, je tu něco pro každého. Spolu s mými kolegy, kteří jsou také všichni automobiloví nadšenci, je to, že přenášíme kus automobilových emocí, historie a nostalgie na naše zákazníky, díky čemu je tady tak hezky.