Nakupujte bezpečně online | Doručení až k vašim dveřím | Protiúčet možný


Jimmy Tielemans

Jmenuji se Jimmy Tielemans, obchodník v E&R Classics. Než jsem začala pracovat v E&R Classics, absolvovala jsem kurzy Marketing & Communication a Marketing Management.

Při částečném studiu Marketing Management jsem začal pracovat v online marketingové agentuře, což jen zvýšilo můj zájem o digitální marketing. (online) marketingu se věnuji cca 10 let a pracoval jsem v různých marketingových agenturách a společnostech.

Po práci v různých společnostech nastal čas následovat mou skutečnou vášeň: (klasická) auta. Protože co může být lepšího, než spojit svou práci se svou vášní?

Moje úplně první auto byl tmavě modrý Volkswagen Polo. Byl snížený, měl sportovní ráfky a sportovní výfuk. I když to vypadalo (podle mě) skvěle, výfuk na dálnici mě nakonec vyvedl z míry. První věc, kterou můj bratr udělal, bylo namontování normálního výfuku, když ode mě toto auto přebíral.

Moje vysněné auto je Ford GT40 v barvách Gulf. Pokud bych si měl vybrat klasiku z našeho sortimentu, šel bych do a Jaguar E-Type Coupe v barvě Gunmetal Grey nebo a Triumph TR6 v British Racing Green s chromovanými drátěnými koly.

Předpokládejme, že jste museli někoho odvézt. Kdo by to byl a proč?
Jeremy Clarkson, bývalý moderátor motoristické show Top Gear. Jako dítě jsem donekonečna sledoval automobilové show, Top Gear byl zdaleka můj oblíbený pořad. Ze tří moderátorů jsem považoval za nejvtipnějšího Jeremyho Clarksona.

Jaká je vaše nejlepší vzpomínka na auto?
Moje nejlepší vzpomínky související s autem jsou, že jsem jezdil přejíždět do lesa s otcem v jeho pick-upu. Dnes to bereme o něco snáze a užíváme si jízdu na motorce a cestování s americkými veterány.

Proč je pro vás pracovní den v E&R Classics tak zábavný?
Rozmanitost; žádný pracovní den není v E&R Classics stejný. Možnosti jsou nekonečné a každý den jsem ohromen tím, jaká krásná klasická auta jsou v našem showroomu, nikdy to neomrzí. Atmosféra ve firmě je velmi dobrá a je příjemné spolupracovat s kolegy, kteří sdílejí stejnou vášeň pro auta a oldtimery.